XXXI GRAND PRIX DZIAŁDOWA W TENISIE STOŁOWYM

Działdowo 2018 rok - TABELE po dwóch Turniejach

 

Zapraszamy do prześledzenia wyników :)

 

 J U N I O R Z Y

 

Nazwisko i imię

Miejscowość

Tur.I

Tur.II

Tur.III

Tur.IV

Razem

M-ce

J u n i o r z y 2005 i młodsi

Anzel Jakub

Gralewo

30

-







30




Zera Bartosz

Burkat

27

19







46




Stolarczyk Kryspin

Działdowo.

24

24







48




Piotrowski Adam

Działdowo

21

-







21




Lipowski Michał

Działdowo

-

30







30




Witkowski Paweł

Lidzbark

-

27







27




Madej Zosia

Działdowo

-

21







21




Łoziński Miłosz

Lidzbark

-

17







17




Brzezińska Natalia

Działdowo

-

15







15




Borowski Wiktor

Działdowo

-

13







13




















































J u n i o r z y 2004-1999

Cegielski Miłosz

Uzdowo

-

30







30




Chojnacki Wiktor

Lidzbark

-

27







27




Chojnacki Igor

Lidzbark

-

24







24




Madej Zuzia

Działdowo

-

21







21




Nadolski Wiktor

Lidzbark

-

19







19




Michalska Sandra

Uzdowo

-

17







17
































SENIORZY





Nazwisko i imię

Miejscowość

Tur.I

Tur.II

Tur.III

Tur.IV

Razem

M-ce

Seniorzy 1964 - 1998

Łączyński Marcin

Działdowo

30

21







51




Jurkiewicz Kamil

Mława

27

-







27




Główczyk Sebastian

Olsztyn

24

27







51




Grzebska Aleksan.

Działdowo

21

-







21




Sieradzki Wojciech

Mława

19

-







19




Grzebski Jan

Działdowo

17

-







17




Gołębiewski Zbign.

Mława

15

-







15




Waszak Krystian

Działdowo

13

-







13




Pająski Łukasz

Działdowo

11

-







11




Daszkiewicz Kamil

Kramarzewo

9

7







16




Krajewski Andrzej

Nidzica

7

-







7




Giranowski Piotr

Kozłowo

6

-







6




Pożarowszczyk Hub.

Ciechanów

-

30







30




Szymański Jakub

Działdowo

-

24







24




Dębowski Marcin

Działdowo

-

19







19




Stawicki Sławomir

Ciechanów

-

17







17




Cybulski Sławomir

Działdowo

-

15







15




Malikowski Mirosł.

Działdowo

-

13







13




Wawrzyniak Przem.

Olsztyn

-

11







11




Brzeziński Zbigniew

Działdowo

-

9







9












































































Seniorzy 1963 i starsi

Prusiński Witold

Działdowo

30

-







30




Prusiński Henryk

Olsztyn

27

-







27




Sosnowski Waldem.

Działdowo

24

24







48




Gęsicki Marian

Działdowo

21

17







38




Jastrzębowski Franc.

Olsztyn

19

27







46




Bogdański Karol

Nidzica

17

-







17




Krajewski Mirosław

Mława

15

-







15




Gruszkiewicz Rysz.

Olsztyn

13

21







34




Lejbt Jan

Nidzica

11

-







11




Karla Tadeusz

Nidzica

9

-







9




Figurski Marek




7

15







22




Hajduk Roman

Działdowo

6

13







19




Chojnowski Ferd.

Działdowo

-

30







30




Żochowski Stefan

Ciechanów

-

19







19