TEST COOPERA

Ruszamy z kolejną edycją Grand Prix Działdowa w teście Coopera. Jak w roku ubiegłym Grand Prix odbędzie się w czterech terminach:

 • 15.07.2020

 • 19.08.2020

 • 16.09.2020

 • 30.09.2020

Pierwsza seria startuje o godz. 17:00.

Aby liczyć się w całym cyklu należy wziąć udział w 3 z 4 biegów. Na końcowy wynik liczyć się będzie łącznie przebiegnięty dystans z 3 najlepszych biegów.

Zgłoszeń można dokonać jedynie telefonicznie (23 697 46 70) lub na adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:30. Nie ma możliwości zapisów bezpośrednio przed biegiem.

Każdy uczestnik musi dostarczyć przed startem (przy odbiorze numeru startowego) oświadczenie o stanie zdrowia, natomiast osoby niepełnoletnie zgodę rodzica na udział w teście (oświadczenie i zgoda są dostępne do pobrania poniżej).

Niestety ze względu na pandemię COVID 19 prosimy dostosowanie się do następujących zasad bezpieczeństwa:

 1. Przez cały czas trwania zawodów należy dbać o zachowanie bezpiecznej odległości między osobami które realizują imprezę oraz w niej uczestniczą.

 2. Należy unikać bezpośredniego kontaktu przy przywitaniu oraz podziękowaniu za wspólną rywalizację.

 3. Przy wejściu na obiekt uczestnicy muszą zdezynfekować ręce, ta sama zasad dotyczy osób opuszczających obiekt.

 4. Rozgrzewkę należy przeprowadzić na wyznaczonym terenie za kortami.

 5. Po zakończeniu biegu i spisaniu wyników zawodnicy powinni niezwłocznie opuścić bieżnię.

 6. Zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia wszystkie osoby przebywające na obiekcie muszą mieć zakryte usta i nos, wymóg ten nie dotyczy zawodników którzy w danej chwili biorą udział w teście.

 7. Zawody odbędą się bez udziału publiczności, osoby nie biorące udziału w Grand Prix nie mogą przebywać na terenie obiektu.

Więcej szczegółów w załączonym regulaminie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Grand Prix ;)

Potrzebne dokumenty