TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ O PUCHAR DYREKTORA MOSiR

 

Zapraszamy miłośników siatkówki plażowej do wzięcia udziału w turnieju, który odbędzie się 25.07.2020. Tradycyjnie gramy na boisku w Parku Jana Pawła II a w przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn również na boisku przy SP nr 2 w Działdowie (ul. Sportowa).

Turniej zaczynamy o godz. 10:00.

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni bez podziału na płeć i kategorie wiekowe. Każdy uczestnik musi dostarczyć oświadczenie o stanie zdrowia natomiast osoby niepełnoletnie zgody rodzica/opiekuna prawnego (w dniu zawodów lub na adres e-mail).

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie (23 697 46 70) lub na adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23.07.2020 do godz. 14:00. Ze względu na pandemię COVID-19 nie ma możliwości zapisów bezpośrednio przed turniejem.

Podczas turnieju obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:

- przez cały czas trwania turnieju należy zachować bezpieczną odległość między osobami, które realizują imprezę i w niej uczestniczą,

- należy unikać bezpośredniego kontaktu przy przywitaniu oraz podziękowaniu za wspólną rywalizację,

- przy wejściu na obiekt zawodnicy muszą zdezynfekować ręce, ta sama zasada dotyczy osób opuszczających obiekt oraz par przystępujących do kolejnego meczu,

- w pobliżu boiska mogą znajdować się jedynie sędziowie oraz osoby rozgrywające mecz,

- zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia wszystkie osoby uczestniczące w turnieju muszą mieć zakryte usta i nos, wymóg ten nie dotyczy zawodników rozgrywających w danej chwili mecz.

Więcej szczegółów w regulaminie ;)

Dokumenty do pobrania