XIX  RODZINNY  RAJD  ROWEROWY

W niedzielę 18 lipca 2021r. z ORLIK ul. Świerkowa  wyruszył XIX Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa przebiegała następująco: Działdowo (ORLIK), Komorniki, Klęczkowo, Burkat, Skurpie, Wysoka, Księży Dwór, , Działdowo (ORLIK) i liczyła 29 km.

 

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ o Puchar Dyrektora MOSiR

 

Dnia 17.07.2021r. na boisku do piłki plażowej  w Parku Jana Pawła II odbył się kolejny turniej, tym razem o Puchar Dyrektora MOSiR. Zgłosiło się 5 par więc turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, przeprowadzono 10 spotkań.

III GRAND PRIX DZIAŁDWA W TEŚCIE COOPERA II BIEG – 30.06.2021

 

Za nami już drugi bieg III GRAND PRIX DZIAŁDOWA W TEŚCIE COOPERA,   kolejny odbędzie się 25 sierpnia . Wystartowało 28 osób (20 mężczyzn i 8 kobiet). Wśród wszystkich uczestników są tacy którzy mają na koncie dwa biegi oraz ci którzy mają tylko jeden bieg. Przypominamy, że aby liczyć się w klasyfikacji generalnej należy wziąć udział      w 3 z 4 organizowanych biegów a na wynik końcowy liczy się suma trzech najlepszych wyników.

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ im. Henryka Przybyszewskiego

Jest lato więc do naszego miasta powróciła rywalizacja w siatkówce plażowej. Za nami pierwszy turniej im. Henryka Przybyszewskiego. Pan Henryk był znakomitym sportowcem naszego miasta. Od wielu lat sędziował turniej siatkówki organizowane przez MOSiR. Zmarł w grudni ubiegłego roku a ten turniej został zorganizowany ku jego pamięci.

TURNIEJ  PRZEDSZKOLAKÓW

 

18 czerwca powrócił – po ubiegłorocznej przerwie –Turniej Przedszkolaków. Organizatorem wydarzenia była Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Działdowie, a areną zmagań – stadion miejski.

Do wspólnej zabawy zgłosiło się pięć drużyny:

  • Przedszkole Miejskie nr 1
  • Przedszkole Miejskie nr 3
  • Przedszkole Miejskie nr 4
  • Przedszkole Miejskie nr 5
  • Przedszkole Krasnoludek