XVI mityng lekkoatletyczny

1 maja na działdowskim stadionie odbył się XVI lekkoatletyczny mityng organizowany z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Gościliśmy zawodników z wielu klubów lekkoatletycznych naszego województwo.

Do rywalizacji stanęli również uczniowie z działdowskich Szkół  Podstawowych (dla nich była prowadzona odrębna klasyfikacja w ramach współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2021/2022.

Padło wiele wartościowych wyników,  wszystkim gratulujemy .

Pierwsze trójki poszczególnych konkurencji:

Kula OPEN M

  1. Bartosz Wójtowicz KS Polonia Pasłęk                     12,46
  2. Filip Modzelewski UKS MOSiR Działdowo           8,95
  3. Adam Stachewicz UKS MOSiR Działdowo           7,77

Kula OPEN K

  1. Kinga Jackowska GUKS Asy Dywity                   12,49
  2. Kinga Pielka UKS Atos Woźnic e                  10,29
  3. Zofia Konopka UKS MOSiR Działdowo           9,79  

100m – U16 K

  1. Patrycja Maleszka GUKS Asy Dywity                   13,41
  2. Maja Banacka LKS Lubawa                             13,72
  3. Maja Białczak KS AZS UWM Olsztyn            13,76

100m – U16 M

  1. Adrian Malinowski UKS Atos Woźnice         12,03
  2. Kacper Kliniewski ZPO nr 4 Działdowo       12,24
  3. Adrian Zieliński LKS Lubawa                   12,59

60m – U14 K

  1. Amelia Trokowska KS Jelonki Dobre Miasto           8,52
  2. Martyna Górnik CSiR Susz                                 8,72
  3. Natalia Suchodolska KS Szkoła Lekkiej Olsztyn          8,81

60m – U14 M

  1. Adam Sztomberski KS Szkoła Lekkiej Olsztyn                           8,71
  2. Szymon Jakubowski ZPO nr 2 Działdowo                                     8,95
  3. Kacper Kmieć MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski     9,01

100m OPEN  K

  1. Wiktoria Rutkowska LUKS Orneta                            12,30
  2. Anastazja Kuś KS AZS UWM Olsztyn            12,45
  3. Paulina Skrzyniarz CSiR Susz                                 13,63

100m OPEN M

  1. Bartosz Turek UKS Atos Woźnice                   11,23
  2. Dawid Rumiński LUKS Orneta                            11,43
  3. Patryk Pieczułajtis UKS Jedynka Bartoszyce          11,69

600m  – U16 K

  1. Nikola Jeleniewicz KS AZS UWM Olsztyn            1:40,03
  2. Dominika Kożuszek KS Jelonki Dobre Miasto          1:54,07
  3. Julia Olszewska GUKS Asy Dywity                   1:54,16

600m  – U16 M

  1. Dawid Darliński KS ADEA Team Gliwice          1:31,87
  2. Marcin Bieńkowski KS AZS UWM Olsztyn            1:32,89
  3. Marcel Piotrowicz KS Zamek Kurzętnik                1:34,74

1500m – OPEN  K

  1. Martyna Konarzewska UKS MOSiR Działdowo           4:48,56
  2. Dorota Pawłowska KS Zamek Kurzętnik                5:23,94
  3. Agnieszka Kowalska KS Schulo Team Działdowo   5:36,98

1500m – OPEN  M

  1. Kamil Młynarz SKB Kraśnik                             4:04,39
  2. Pawel Rafiński LKS Lubawa                             4:05,21
  3. Rafał Kołakowski KS Schulo Team Działdowo          4:38,33

 

300m – U14 K

  1. Amelia Trokowska KS Jelonki Dobre Miasto          45,72
  2. Pola Wojciechowska KS AZS UWM Olsztyn            46,09
  3. Oliwia Randzio KS Szkoła Lekkiej Olsztyn          46,15

300m – U14 M

  1. Wiktor Anuszewski ZPO nr 3 Działdowo                 45,41
  2. Adam Sztomberski KS Szkoła Lekkiej Olsztyn          46,25
  3. Grzegorz Duchna UKS MOSiR Działdowo           47,03

300m – U16 K

  1. Patrycja Maleszka GUKS Asy Dywity                   43,58
  2. Adrianna Chojnowska GUKS Asy Dywity                   45,26
  3. Pola Falęcka KS AZS UWM Olsztyn            45,29

300m – U16 M

  1. Adrian Malinowski UKS Atos Woźnice                   39,06
  2. Piotr Skocki KS Zamek Kurzętnik                39,99
  3. Iwo Urbanowicz GUKS Asy Dywity                   40,55

400m – OPEN K

  1. Dominika Ostrowska MLKS Ostróda                63,34
  2. Julia Wasilak           MLKS Ostróda                64,72
  3. Paulina Skrzyniarz CSiR Susz                       64,79

400m – OPEN M

  1. Maciej Szczepański KS Polonia Pasłęk                     53,50
  2. Jakub Dąbkowski UKS MOSiR Działdowo           54,42
  3. Patryk Pieczułajtis UKS Jedynka Bartoszyce  56,21

Skok w dal ze strefy – U14 K

  1. Martyna Górnik CSiR Susz                                 4,77
  2. Maria Cytlał UKS MOSiR Działdowo           4,61
  3. Natalia Suchodolska KS Szkoła Lekkiej Olsztyn          4,48

 

Skok w dal ze strefy – U14 M

  1. Wiktor Anuszewski ZPO nr 3 Działdowo                 4,78
  2. Grzegorz Duchna UKS MOSiR Działdowo           4,64
  3. Karol Łazarczyk ZPO nr 4 Działdowo                 4,33

Skok w dal OPEN K

  1. Wiktoria Wądłowska UKS Atos Woźnice                   4,99
  2. Amelia Łaszenkow KS Jelonki Dobre Miasto          4,42
  3. Zofia Konopka UKS MOSiR Działdowo           4,39

Skok w dal OPEN M

  1. Bartosz Zakreta LKS Lubawa                   4,92
  2. Wiktor Birbach KS Zamek Kurzętnik      4,89

 

Komunikaty:

Komunikat końcowy

Komunikat 2: Współzawodnictwo Szkól Podstawowych

 

Galeria

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.